Prezentacja Apple – 30 października

Spodziewaliśmy się, że Apple zechce jeszcze coś nam pokazać przed sezonem świątecznym. Spodziewaliśmy się też, że będzie to jeszcze w październiku.

I nie zawiedliśmy się. 30 października, w nowojorskiej dzielnicy Brooklyn, zaproszeni dziennikarze zobaczą nowe produkty Apple. Dla każdego, kto nie dostał zaproszenia, pozostaje oglądanie przekazu na żywo, choć tym razem będzie się to działo w trakcie dnia roboczego – prezentacja rusza o godzinie 15.00 naszego czasu. Najłatwiejszym sposobem na zapamiętanie tego wydarzenia jest wejście na dedykowaną stronę i stuknięcie/kliknięcie w link „Add to your calendar”. W notce będzie od razu zapisany adres strony, na której zobaczycie przekaz z prezentacji.

Na co możemy liczyć? Jest szansa na nowe modele iPada, pozbawione przycisku Początek, z Face ID i ekranem zajmującym cały front urządzenia. Wraz z nimi może się pokazać nowa wersja Apple Pencil. Nieco mniej prawdopodobny jest debiut maty ładującej AirPower i nowe modele komputerów Mac (choć MacBooki naprawdę potrzebują już zmian).

A gdy będziecie na stronie tego wydarzenia, to parę razy ją sobie odświeżcie – zobaczycie, że za każdym razem zmienia się logo Apple na środku (zmiany są losowe, więc niekiedy zobaczycie to samo dwa razy pod rząd, mimo tego się nie zniechęcajcie).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s