Idźcie na wybory!

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, 13 października odbędą się wybory parlamentarne w naszym kraju. Jak zwykle, skorzystanie z tej możliwości wyrażenia swojej opinii o klasie politycznej, jest naszym podstawowym obowiązkiem (tak, nie przywilejem – obowiązkiem!).

Nic mi do tego, na kogo chcecie zagłosować. Pamiętajcie tylko, żeby pójść do urn i oddać ważny głos. W ten sposób zadbacie o to, żeby o Waszym losie decydowały osoby, którym jesteście skłonni zaufać.

Powiedzmy też sobie jasno – argumenty typu „nie interesuję się polityką” albo „polityka nie ma wpływu na moje życie”, są pozbawione sensu. Każda decyzja i każde prawo, określające to, jak działa nasz kraj, jest wynikiem działań i decyzji politycznych. Dlatego, jeśli nie korzystamy z prawa wyborczego, tracimy kontrolę nad tym, co się z nami dzieje.

Na tej stronie znajdziecie oficjalne informacje o tym, jak zagłosować i jak postąpić, jeśli nie możecie głosować w swoim miejscu zameldowania. Weekendowy wyjazd nie jest żadnym usprawiedliwieniem.

Serio, idźcie i zagłosujcie 13 października!